Awaria vs sukcesu

„Tylko ci, którzy odważą się znacznie nie może znacznie kiedykolwiek osiągnąć.” Robert F. Kennedy

Jeśli znajdziesz się w górę w stosunku do tych samych problemów i zagadnień współczesnych której zostały skierowane lat temu, to może być dobry moment, aby zacząć patrzeć na rzeczy inaczej. Insanity jest definiowana jako robi to samo w kółko, oczekując innych rezultatów.

Będąc sukces jest bardzo prosta. Wystarczy modelować innych, którzy odnoszą sukcesy.

Dyskusja, jak mówią, Klikni?cie tej lokacji co robią, a co najważniejsze myśleć jak oni myślą. Skupić się na mniej, ale tylko na tym, co jest dla ciebie ważniejsze, cokolwiek to może być.

Istnieją guckstu mo?na tutaj pewne obszary, które są równie ważne dla dobrego samopoczucia każdego człowieka, jeśli chodzi o sukces i szczęście. Obszary te są duchowe spełnienie, żywy zdrowie fizyczne, relacje pielęgnowaniu i bogactwa finansowego.

Istnieje wiele powodów, dlaczego ludzie nie osiągnąć stan zwany sukces, a nawet szczęścia.

Poniżej przedstawiamy siedem z najczęstszych powodów, w mojej opinii.

nie wiedząc, czego chcą

Numer jeden powód, dlaczego ludzie są nieskuteczne lub jest niezadowolony, ponieważ nie wiedzą, czego chcą od życia. Widzisz, życie jest jak pustym płótnie. To zależy od każdego z osobna, aby wybrać kolory, które chcą malować i rysować dowolne zdjęcie im się podoba. Jeżeli dana osoba nie decyduje się odebrać swoje kolory lub obraz malować, mogą być pewni, że ktoś, kto nie wie, czego chcą odbierze to za nich.

powiedzie? Link do studiowania Podczas wchodzenia w każdej sytuacji, czy to jest tak proste, jak w rozmowie telefonicznej lub tak złożone, jak całe życie, wiedząc, co chcesz, jest niezbędna do uzyskania, co chcesz. Jest to cel, który musimy mieć na uwadze jasno przed rozpoczęciem podróży.

nie robić tego, co wiedzą!

Wiedza i Działanie to dwa różne światy. Tylko dlatego, że wiesz, że trzeba jeść zdrowo i regularnie ćwiczyć, aby osiągnąć żywe zdrowia nie oznacza, że ​​można to zrobić.

W moim osobistym zdaniem, jedynym powodem, dlaczego ludzie robią to, co wiem, to ze względu na intensywne pragnienie zdobycia co są po. Jeśli istnieje silna potrzeba emocjonalna, by stać się zdrowsi, bogatsi, szczęśliwsi, czy cokolwiek innego, nie ma nic w świecie, który może powstrzymać ludzką wolę, aby osiągnąć te ideały.

Nie Kojarzenie z właściwymi ludźmi

Mówiąc krótko, w końcu stać się kim są twoi przyjaciele. Albo staną się tak jak ty, czy chcesz je. Jest to zwykły, a jednak głęboko prawdziwe. Jest to również fakt, że zarobki będą w granicach 20% lub tak przeciętnych zarobków Nie Kliknij mnie swoich pięciu najbliższych przyjaciół. Nie wierzysz mi? Czy szorstką matematyki we własnej głowie swojej własnej sytuacji i pojawi się z pewnością w za ohyda.

Ludzie, którzy nas otaczają się z ogromnie wpływa na nasz sposób myślenia. Mamy pożyczać nie tylko swoje myśli i ideologii, ale również ich obyczaje i zwyczaje. Kojarzy się z pozytywnymi, ludzi sukcesu i jesteś pewien, aby stać się jednym, jak również.

Nie nauce i edukacji Dalej

„Nikt nie ogranicza wzrost, ale ciebie. Jeśli chcesz dowiemy si? wi?cej zarabiać więcej, aby dowiedzieć się więcej. „Dalsze kształcenie się w obszarach, które mogą mieć istotne i warto jest absolutną koniecznością, aby po prostu zarabiać więcej, ale także pogłębianie swoje życie dalej jako całości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Dostać się do członków strefy teraz. Jest też ogromna ilość dostępnych informacji na wiele tematów. Wykorzystać te informacje, aby dowiedzieć się więcej i stale rozwijać się.

robi to, co robią wszyscy

Jeśli robisz to, co robią wszyscy, będziesz mieć to, co wszyscy inni. To nie może być złe, ale jeśli nie chcą godzić się na to, co wszyscy inni, niż być gotowy do podjęcia działań w różny sposób. Większość dorosłych wyjść i zdobyć wykształcenie, a nawet, że działają one różne zadania na 30-40 lat i są zależne od rządu lub innych, by się nimi zająć w ich późniejszych latach.

Jeśli nie chcemy dla siebie, masz uciec z pułapki tygodniowej wypłaty. Jest to całkowita koła chomika. Można pracować bardzo ciężko i ciągle zajęty, ale nie będzie nigdzie w całej rzeczywistości.

Nie Biorąc Wystarczające ryzyka

Po prostu, im większy Ryzyko tym większa nagroda. Jeśli jesteś gotów postawić się tam i być narażone, będziesz miał o wiele więcej zyskać niż ci, którzy zdecydują się koc swoje życie z „bezpieczeństwem”.

Kocham to, co Bob Parsons, założyciel GoDaddy.com ma do powiedzenia na temat bezpieczeństwa, „Bezpieczeństwo jest dla zwłok!”

Prawda jest taka, że ​​realny wzrost występuje, gdy pojawi się i pozostanie na swoim normalnym strefę komfortu. Wystarczy tylko zyskać najwięcej, kiedy pchasz się do zrobienia rzeczy, które są niewygodne robi w normalnych okolicznościach.

Giving Up

Niestety większość ludzi zostały przyzwyczajone do rezygnacji jako dobrze. Jeśli jesteś runni

Proudly powered by WordPress
Theme: Esquire by Matthew Buchanan.