Bitcoin [BTC] Zestawy cenowe poniżej $9,500. Czy Niedźwiedzie będą pchać się dalej?

W ciągu ostatnich kilku dni Bitcoin odnotował znaczną niestabilność cen. Na chwilę obecną wydaje się, że nastroje rynkowe nie są jeszcze w stanie określić, z której strony należy się wycofać w świetle ostatniego ataku niedźwiedzi, w którym ceny spadły poniżej 9.500 USD.

Po krótkotrwałym pośpiechu byków w poniedziałek, 15 czerwca, który towarzyszył bykom przed oporem na obszarze 9,5 tys. dolarów, sprzedający na zmianę i skierował ceny wraku w kierunku obszaru 9,4 tys. dolarów w ciągu kilku dni.


Chociaż w czasie przeciągania liny między rynkowymi nabywcami i sprzedawcami, cena bitcoin wydawała się w tym tygodniu domagać się bezstronnego tempa. Cena ustalona powyżej oporu na 9,4 tys. dolarów i od tego czasu dąży do zbadania kolejnego oporu na 9,5 tys. dolarów.

BTC Analiza techniczna


W czasie tej analizy, cena BTC/USD zmienia się po 9.448 USD. Chwilowy wzrost jest wspierany przez krótkotrwałą możliwość przebicia się przez linię środkową pasma Bollingera. Również wskaźnik względnej siły (RSI) wydaje się być roamingiem z powrotem w regionie wyprzedanym (poniżej 50).

Ten krok miałby na celu zmotywowanie większej liczby sprzedawców do wejścia na rynek z rosnącym entuzjazmem. Strzał z dużego oporu za 9 450 dolarów mógłby również poprawić cenę powyżej 9 500 dolarów.

Czytaj także , Bitcoin price prediction 2020

W przypadku biegu byków powyżej $9,500, natychmiastowy opór występuje na obszarze $9600. To jest poprzedni haj z poniedziałku. Dodatkowy opór w innych obszarach jest w przedziale od 9700 do 9900 dolarów w mało prawdopodobnej perspektywie krótkoterminowej.

Powyższa możliwość jest utrzymywana przez opór na poziomie $9800 – $10,000. Ponownie, jest to najbardziej znaczący obszar działań cenowych dla krótkoterminowych ambicji byków Bitcoin Billionaire.
Jeśli niedźwiedzie utrzymują atak, początkowy stopień wsparcia leży na obszarze 9 300 dolarów. W przypadku, gdy Bitcoin kontynuuje ruch w dół stąd, następny poziom wsparcia może wynosić $9,250, $9,100, i wreszcie, 9,000 dolarów obszar (krytyczne tygodniowe wsparcie).

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress
Theme: Esquire by Matthew Buchanan.